KLG Fitness » Bestyrelsen
Formand Ulrik Hyldgaard
Ydertoften 22
Lind
7400 Herning
Mobil: 21572264
Mail:Ulrikhyldgaard@gmail.com
Kasserer Else Porsgaard
Anne-Mariesvej 16
Lind
7400 Herning
Mobil 42245213
Mail: porsgaard@youmail.dk
Sekretær


Per Rahbek Andersen
Østerlindparken 18
Lind
7400 Herning
mobil: 30926151
mail: per@eastgate.dk
 
Bestyrelsesmedlem Tim Bjerregaard
Fejerskovparken 78
Lind
7400 Herning
mobil: 50542664
mail: tim.jensen25@gmail.com
Bestyrelsesmedlem

Peter Tinsfeldt
Østertoften 85
Lind
7400 Herning
mobil: 40700942
mail: tinsfeldt@privat.dk

 
Foto på vej
Suppleant

Lars Larsen
Vesterdamsvænget 112
Lind
7400 Herning
mobil: 22922986
mail: lars@larsenudlejning.dk

 
Foto er på vej
Suppleant



Vacant



 
 
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Klg Fitness | Kollundvej 33 | 7400 Herning | Info@klg-fitness.dk